bode1899
2006.06.16
|
|
0 0
216120
|
Nagy Tamást meg Kunticot nem én találtam ki. Sok helyen hallani, hogy Gellei után vamelyik lehet.
Tamást én emberileg bírom, elég régóta ismerem.
Kuntic viszont a szívem csücske :), s nem csak a BL miatt. Úgyhogy inkább ő. Hülyén hangzik, de légiós létére inkább fradista, mint több saját nevelés.
Az nbIII: hallottam olyat, hogy valaki alsóbb osztályban ugyanazon néven, ugyanott, ugyanolyan színnel maradt, csak más cég alatt. Ugye ti is? Az RT maradjon Ináncsyéké, az adósságon felezzenek Furulyával :))) |
Előzmény: Fradibajnok29 (216109)
|
|