bode1899 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 216120

Nagy Tamást meg Kunticot nem én találtam ki. Sok helyen hallani, hogy Gellei után vamelyik lehet.

Tamást én emberileg bírom, elég régóta ismerem.

Kuntic viszont a szívem csücske :), s nem csak a BL miatt. Úgyhogy inkább ő. Hülyén hangzik, de légiós létére inkább fradista, mint több saját nevelés.

 

Az nbIII: hallottam olyat, hogy valaki alsóbb osztályban ugyanazon néven, ugyanott, ugyanolyan színnel maradt, csak más cég alatt. Ugye ti is? Az RT maradjon Ináncsyéké, az adósságon felezzenek Furulyával :)))

Előzmény: Fradibajnok29 (216109)