GS_Laja Creative Commons License 2006.06.12 0 0 1357
Hali!

Elore szeretnem elmondani, hogy nem azert irom amit irok mert en a "masik" klubban vagyok.
Igazabol sosem ertettem ezt az ellentetet a ket BMW klub kozott, de mind1.
Szoval, eloszor is akinek nem felelnek meg a 24 oras feltetelei az ne menjen es pont.
Senkit sem kenyszeritenek arra, hogy elinduljon. Nekem is csak sejtesem van arrol , hogy Akos aki

egyszemelyben szervezi a versenyt mennyit dolgozik vele, ismerve ot nem hiszem, hogy keszakarva rossz

adatokat ad meg csak azert, hogy ne legyen annyi elso helyezett.Minden tiszteletem az ove ezert is

es minden masert amit a klubbert tesz.
Az hogy a turakon huzzuk , mint az allat nem teljesen igaz. vannak olyan turak ahol teljesen nyugodt

tempoban megy a csapat. Persze vannak olyanok is amikor megyunk mint a veszett isten nyila. ezt

legfokepp a tura vezeto stilusa valogatja, de az is igaz hogy 20 motor felett mar az utolsoknak

elegge kell huzniuk ha utol akarjak erni a csapat elejet. de ez mashol is igy van.Peldaul a

legutolso Szloven turan amig az elso 4 motor kozott voltam kellemesen lehetett menni folyamatos

sebesseggel, de amint hatrebb mentem mar egyre surubben mentem a megengedett sebesseg ketszeresevel

akar. Ez csak az elozesek es a varosi forgalomban elofordulo jelzolampak miatt alakult igy.Osszessegeben nekem egyszer nem teccett a tura tempoja, de azon kivul megvagyok elegedve vele, sot neha kevesnek erzem :)
Tom nak pedig azt tudom momdani, hogy hulyek mindenhol vannak ebben a klubban is.
Amugy olyan esetrol ahol nem volltal ott es nem tudod a korulmenyeket ne vonj le kovetkeztetest.
Az adott esetben 4 barom, koztuk en is :) elorementunk es az egyiksracnak nem jott ossze a kanyar tokeletesen, egyertelmuen az o hibaja errol nincs is vita.De hangsulyozom maskor is es massal is elofordulhatott volna, mert nem csak a srac volt hulye!
Előzmény: kz2 (1351)