Lydecker Creative Commons License 2006.06.07 0 0 789
Beleolvasgattam az Arrival-be és hát .... vegyesek az érzéseim. Na nem olyan lesújtóak mint, ahogy a neten lehordták ezt a könyvet de azért nem alaptalanok a negatív kritikák. Valahogy pont úgy sikerült beleolvasnom, hogy ezen részek között akadt tényleg nagyon jó, érdekes dolog, ami felkeltette és fenntartotta az érdeklődésemet, és olyanba is belefutottam amit a negatív véleményekben emlegettek, azaz dögunalmas összekötő részek (bár attól függ, ki mit tart unalmasnak, illetve hogy képes-e átlátni ezeknek a látszólag uncsi részeknek a szerepét). A zárójeles megjegyzésemet majd talán még átfogom értékelni ha végre egybefüggően elolvassok belőle egy hosszabb részt. Most csak arramentem rá ami a legeslegelején rögtön szemet szúrt. Ami még az első fejezet előtt van, egyfajta ízelítőnek és figyelemfelkeltőnek. Nagyon üt, tetszik. Az alapján akár meg szuper is lehetett volna a regény maga, de az említett negatívumok miatt a szuper jelzőt megvonom tőle. yogibear!: esetleg a többi könyv nincs meg véletlenül? vagy valami tipp esetleg,hogy hol lehetne nyomozni utánuk ?