Veronica Pinter Creative Commons License 2006.06.07 0 0 473
Szia Pálmácska, remélem nem havazik felétek? Most jutott eszembe, hogy tavaly láttuk a Holnapután c. filmet, mintha ha valami hasonló témája lenne mint a mostani idő. Lilára vegyok fagyva, nekem lételemem  a meleg, ez tiszta sarkvidéki idő. Én egy élelmiszeripari kut. intézetben dolgozom laborban adminisztratív körben, van egy 17 éves és egy 12 éves lányom, meg ami vele jár. Már utaltam párszor hogy szeretünk a férjemmel kettesben utazgatni, egy kicsit feltöltődünk. A nagyobb lányom már jelezte hogy már nem szeretne velünk nyaralni jönni de a kicsi még egy darabig velünk tart. Nagyon szeretek utazgatni, sokat olvasom, de cserébe nem nézek tévét, az internetet pedig ha kedvem van, meg persze ha aad ilyen kedves levelező társam.Elég nagy a baráti kör, együtt is szeretünk csavarogni, most hétvégén Bogácson voltunk 3 napig, hát sajna az idő nem kápráztatott el, de cserébe jókat nevettünk, társasoztunk és mivel melegvizű a strand, esernyő alatt ültünk a vízben.Egyfolytában figyelem a sky honlapját hátha van valami akciós út, de még nem találtam kedvemre valót. Majd nagyon szorítok hogy aug.5.-én valami nagyon szuper idő legyen, nagyon drukkolok neked, biztos nagyon szép menyasszony leszel, és hát az egész felhajtás ilyenkor tudom fárasztó, na de az redmény a lényeg!!! És te mivel foglalkozol, mi a hobbid, és párod bírja még a gyűrődést? Az enyém általában csak az elején lelkes a szervezésnél, utána szoktam én kézbe venni dolgokat. szia vera
Előzmény: pálmácska (470)