tanuki Creative Commons License 2006.06.07 0 0 36

Teljesen egyetertek! Ki nem allhatom, mikor a szulok jonnek azzal a felkialtassal, hogy majd te lanyom/fiam megteheted, ami nekem nem sikerult. Mi van, ha a szerencsetlen gyerek valami mast szeretne megtenni?

 

Anticasanova, igazan becsulhetned annyira a fiadat, hogy feltetelezd rola, nem veletlenul valasztotta azt, akit. Nagyon sok dolog van egy kapcsolatban, amit nem latni kivulrol, nem tudom, ki talalta azt ki, hogy kivulrol tisztabban lehet latni, sokszor mondjak, szerintem legritkabb esetben van igy. Te csunyanak latod a csajt, mi van, ha a fiadnak pont tetszik? Vagy annyira jo a szexben, hogy ezzel mindent kompenzal? Lehet, hogy buta, de mi van akkor, ha a fiad pont egy buta lany mellett tud boldog lenni, mert igy erezheti, hogy o az okos, iranyito ferfi? Igazabol szerintem csak az szamit, hogy a fiad boldog mellette vagy sem.

 

Ha pedig nem boldog, csak elvan... Hat, volt olyan 14 eved, amig mindent elhitt neked es iranyithattad az eletet, akkor kellett volna neki megtanitani, milyen egy jo emberi kapcsolat. Ha nem sikerult, most mar csak magatol fog tanulni.

 

(bocs h hosszu, de en is hasonlo szituban vagyok, csak a masik oldalrol, edsanyam nem tudja elhinni, h nekem pont ez a fiu kell, hiaba nem tetszik neki... de o legalabb nem tesz semmit, sot igyekszik kedves lenni a baratomhoz, de meg igy is szar helyzet)

Előzmény: Törölt nick (30)