Vanessa_ Creative Commons License 2006.06.07 0 0 35

Szia.)9

 

Bocsi, hogy beleugatok de nem birom ki:)  Szoval. Nålunk en vagyok az, akit a T csalåd szeretne eluldözni a fia-testvere-sogora mellöl. Hogy mi a bunöm? Rengeteg. Egyreszt van 3 gyerekem. /igaz, egy apåtol, akihez 16-evig voltam annak ellenere huseges, hogy Ö folyamatosan csalt/ Måsreszt nem ugy tåncolok, ahogy a sogornöm futyul. Harmadreszt miutån en kepben vagyok a ferjem mår nem ugrål ållandoan anyukåekhoz, es nem intez nekik mindent helyettuk. A szulei nem ismernek, nem is akarnak ismerni. Eldöntöttek, hogy egy hulye kurva vagyok, aki kihasznålja a fiukat. Igaz, tanulås mellett dolgozom egy ujsågnak, ellåtom a håztartåst, es esetenkent azert könyvet is irogatok, s nem csak magamnak:) Elöször a ferjemtöl is elfordult mindenki miattam. Aztån a kevesbe szuklåtoköruek råjöttek: Elöbb meg kellene ismerni a mumust, es csak aztån szaladni elöle.Az unokatesoi szeretnek, a baråtaink szinten. A csalåd meg egyet ert el... A ferjem szepen eltåvolodott töluk. Es tudod mi a vicc? Meg en probålom kicsit tolni felejuk, hiszen megis csak a csalådja.)

Előzmény: anticasanova (28)