lokomotivum Creative Commons License 2006.06.04 0 0 2363
Az én szemszögemből egy kicsit másként volt az érkezés. Én 15:17-kor érkeztem a Műv. Központhoz, ezt azért tudom ennyire pontosan, mert fontos volt megfigyelnem a menetidőmet a Keleti és a Klub között. Pár percig álldogáltam a kapuban, mert a portás "bácsi" nem emlékezett rá, hogy valaki is érkezett volna a Solaris közönségtalálkozóra, sőt nem is tudta, hogy lesz ilyen. :o( Néhány perc múlva, talán úgy fél négy táján megjelent Pócs Tomi - egyébként erről majd fogok részletesebben is írni, nert számora érdekes volt, és büszkeséggel is töltött el- és ketten felmentünk a kávézóba ahol egy asztalnál ült néhány fiatal -talán éppen Ti- de nem volt kitűzőjük így nem tudtuk beazonosítani, hogy szintén rajongók Ők is. Egyébként a kitűzőktől függetlenül azért én figyeltem a fejleményeket, hogy Tamás láttán majd felugrálnak az asztaltól és lelkesen üdvözölni fogják. Ez viszont nem történt meg, és azt gondoltuk Tamással, hogy egyelőre csak mi vagyunk ott ketten, így visszamentünk a kapuba. Ahogy leértünk megérkezett Lóth Tamás (bocs, ha hallás után nem helyesen írom a neved), aztán kicsit később Csíkos vagy Csikós Gábor és négyesben egy kicsit beszélgettünk. Gáborról egyébként később ugrott be nekem, hogy talán Ő lehet Gaba akinek néhány hozzászólását olvashatjuk a Solaris honlapon a vendégkönyvben. Gaba, ha itt vagy és olvasod kérlek jelezz vissza! Vissza a fő témához, már éppen újra fel akartunk menni a kávézóba, amikor megérkezett cirrocumulus. Kölcsönös üdvözlések után aztán már így 5-en mentünk fel, ahol viszont már láttunk rajongókat. Elsősorban is azt a szemüveges srácot ismertem fel aki Jósvafőről érkezett, csak sajnos a nevét nem tudom, pedig az étterem részben pár percig elbeszélgettünk múltunkról és jelenünkről mint katonaság, egyetem (oda csak Ő járt, én nem) valamint lakóhely, és mivel Ő borsodi, ezért rövid kis tájékoztatást adott a Miskolci Operafesztiválról, mivel elhangzott, hogy a szervezők szeretnék ha a Solaris ott rész venne. Itt említette meg, hogy valószínű azért, mert a Miskolci Operaház (vagy Színház, bocsi a tudatlanságomért) igazgatója Bátor Tamás.
Előzmény: TanDream (2362)