wandacd Creative Commons License 2006.06.04 0 0 32

Sziasztok!

Most vettem észre ezt a topicot. 3 éve vagyok gyakorló travi, de a kérdésen, hogy hol a határ a crossdress és a transzvesztitizmus között, már régen túltettem magam, mert nem tudom. Sőt a szexuálpszichológusok sem tudják, csak úgy csinálnak. Egyébként teljesen heteroszexuális vagyok, egyedül élek, igy nem kell igazodnom senkihez. A szomszédok meg nem nagyon érdekelnek, aki tudja rólam, az meg nem foglalkozik vele. /néhány csaj a házban már lekoppintotta egy-két ruhámat, úgy látszik jó az izlésem.../ Azt mondják, és igazuk van, az én életem, azt csinálok vele, amit akarok. Otthon mindig átöltözve vagyok, teljesen más világ, más légkör, teljesen lenyugszom, elfelejtek gondot, problémát, bebújok a paróka és a cicik közé, és vagyok, mint a befőtt. Az utcán meg azt szeretem, ha nem vesznek észre, hanem el tudok vegyülni a tömegben, mint minden más nő. Na, most mindezt 30 év katonaság után, ennek megfelelően pasiként meg elég vad gyerek vagyok. Hasonló ismerőseim java része párkapcsolatban él, néhol több gyerekkel, van akit a felesége, barátnője öltöztet, és elfogadja ilyennek.

Egyébként nem fedi a valóságot, hogy a travik zárt közösség. Az inkább a transszexuálisokra jellemző, közéjük még nekünk is nehéz bejutni. Van egy klubunk, a Tranny Baráti Kör. www.tranny.tuti.hu   Ott Wanda néven vagyok, a profilomban részletesen leirtam a feelingemet. Összejárunk, sétálgatunk, nyilt napokat tartunk, és jelen leszünk júni 24-én az LMBT fesztiválon.Célunk a travizmus társadalmi elfogadtatása, hiszen sajna még mindig a Lajtán innen vagyunk. Teljesen nyitottak vagyunk mindenki felé, akit érdekel, keressen meg bennünket, szívesen látjuk.