Nitro1 Creative Commons License 2006.06.02 0 0 7180

Alapjában véve nekem tetszett a film. Kicsi SPOILER:A vége eléggé durva volt, szóval ha lesz folytatás, akkor nem tudom, hogy hogy lehet majd ezt felülmúlni. Bár ötleteim azért vannak... (az egész bolygóra kiterjedő EMP például ;-)). Néhány érdekes dolog megmaradt bennem: miért sötétedett be egyik pillanatról a másikra Alcatrazon? Ororo hogy tudta mégis megverni Callistót? A műanyag fegyverek műanyag tűket lőttek ki? Volt egy pár dolog, ami nem teljesen tetszett: a Kolosszusos hajítás sokkal jobb lehetett volna, ha nem így pörgeti, hanem csak úgy dobja marokból, mintha egy labdát hajítana. Famke Janssen már az első filmben is túl idős volt Jeannek. Kitty meg olyan bamba képet tudott vágni, tátott szájjal. :-D Bulldózer viszont nagyon jó volt. Azt hittem, hogy valami véznább ember lesz, de jól ki lett gyúrva. :-) Érdekes volt a Kalibán-Higanyszál-Callisto egyveleg is. Aki azokat a kökéshullámokat csinálta, jól hallottam, hogy Lámpás volt a neve? Remélem az nem Ívfény akart lenni, mert akkor újabb rosszpont a fordítóknak. :-) A bádogember csak gúnynév volt, később említették Kolosszus néven is. És volt Psziché is! Igaz, hogy csak rövid ideig. :-/

Így hirtelen ennyi jutott eszembe. :-)