moneymaker Creative Commons License 2006.06.01 0 0 12
Sziasztok!

Én is pont tervezem egy 2005 körüli 3.0TDI quattro tiptr. vásárlását, de valamiért idegenkedem a kintről behozottaktól. Hazait meg nemigen kapni még 11 alatt. Számomra az elfogadható ár akkor jön el, ha már 8 körül lesznek tömegével, ezt jövő nyárra saccolom.

Vezettem a 2.0TDI-t is de szerintem az nagyon kevés ehhez a kasztnihoz. Benzines eleve kizárva, így maradt a 3.0TDI.


OFF
Azt azért lrdekes megfigyelni, hogy a totalcar.hu egyes "nagytudású" BMW-buzi "újságírói" mennyire érdekesen szerkesztik a Népítélet rovatot.

Szemmel láthatóan benne hagytak az új A6 ítéletei között olyan kis hülyegyerekek írásait, akik csak álmukban birtokolnak ilyen autót.

Ezzel szemben olvastatok fikázást Honda, vagy BMW témában? Hát bizony nem. Erősen cenzúráznak. Ki is próbáltam, kultúrált fikázást küldtem be Accord és 520d témában. Mindkét autóhoz volt szerencsém, nem levegőbe beszéltem. Érdekes módon egyik sem jelent meg.

Ugyanilyen elfogult az Autó Motor és a Merci-BMW seggnyaló AutoBild is, ahol a hátsókerekes BMW nem általlotta legyőzni a téli tesztben a quattro Audit.... Muhahahahaaaaaa :))
ON