lockstock6106 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 20
Hello! Az a baj, a főnökömmel, hogy megmondta, hogy ha nem talál másik normális kézbesítőt, akkor nem fog segíteni abban, hogy esetleg feljebb lépjek a ranglétrán.
:S Mindjárt megnézem a posta webolalát, hátha van rajta valami, bár kétlem. Fősuli, mintha pécsett lenne, vagy valami ilyesmire emléxek, de a felvi.hu-n egyáltalán nem találtam. Jó ez a kézbesítés, nem azt mondom, mert legalább munka közben nem baszogat a főnök, de az időjárárás azért sokat ront a helyzeten, főleg mostanában. Meg egyre több a baszogatás, mostmár biztosítást is muszáj kötni, mert ha nem kötsz le kell írni másfél ldalban, hogy miért nem kötöttél, meg áruljad a sorsjegyet, meg minden szart. Így is nagy odafigyelést igényel a kézbesítés, figyeljél 6 fele egyszerre, főle az egyesített kézbesítőknél, mint amilyen én is vagyok, közben meg még kössél biztosítást is, meg hallgasd a sok hülye ember sok hülyeségét. Mondjuk én ezt megoldottam egy mp3 lejátszóval, így csak azt hallom meg, amit akarok. :D Mindenesetre köszönöm az infót!

Üdv!

lockstock
Előzmény: Törölt nick (19)