Törölt nick Creative Commons License 2006.05.28 0 0 1346
A 90 napos is egészségtelen sokak szerint, de én 38 nap alatt 8,5 kg.-ot fogytam vele és soha nem voltam -vagyok éhes.Most vagyok a 48. napon, de nem méregetem magam. A ruháim sokkal jobban állnak és ez a lényeg, na meg felfutok a 4. emeletre, ahová eddig csak pihenővel tudtam felmászni:)
Valakitől azt hallottam, hogy sokkal jobban járok, ha előbb lefogyok, aztán kezdek el valami könnyű, kényelmesen akár életem végéig is alkalmazható sportba kezdeni, s úgy gondolom igaza lehet. Amikor tornával fogytam, ill. futással és hosszú lenne felsorolni még mi mindennel, akkor abban a pillanatban amikor már nem volt időm teljesíteni azt a megszokottat, rögtön hízni kezdtem. Lehet abban logika, hogy a leadott kilókat sokkal könnyebb vissza nem szedni akkor, ha inkább a fogyás után kezdünk el mozogni. Nem feltétlen a maratonra gondoltam, sokkal inkább egy-egy tollaslabdázásra a gyerekekkel, kutyasétáltatásra, esetleg egy kellemes kocogásra a zöldövezetben és nem a város utcáin a büdösben.Szerintem a világ leg egészségtelenebb dolga egy nagyváros utcáin kerékpárral közlekedni, hiszen szegény tüdőnknek így is van mit elviselnie. Szóval mindenki maga tudja. Én már megtanultam a saját káromon, hogy mit nem szabad, szeretném, ha lennének, akik inkább az én káromon tanulnának és nem a magukén:)
Előzmény: Huzatka (1322)