bbaalliinntt Creative Commons License 2006.05.23 0 0 170

Húúú de jó! Naggggyon örülök a topiknak. Már rég keresgéltem ilyesmit.

Nekem is van egy régi bicóm. A korát sajna pontosan nem tudom, csak, hogy több mint 61 éves. Nagypapámé volt, ott porosodott már régóta Hegyfalun a garázsban, aztán tavaly nyáron kitaláltam hogy felhozom. Még ott Hegyfalun egy 82 éves ezermester - Ernő bácsi - szétszedte nekem, rendberakta, lefestette, én meg felhoztam. Iltve, mint késöbb kiderült, nem felhoztam Bp-re, hanem vissza, merthogy eredetileg nagypapám sógráé volt, aki itt (Bp) élt, csak '45-ben kiment Franciaországba, a bicó meg lekerült Hegyfalura. Szóval idősebb kell hogy legyen mint 60. Imádom. Minden reggelemet feldobja.

Most már előjött egy-két hiba rajt. Egyszer már lejött a hajtókar, de aztán Pajt bácsi visszavarázsolta. Mint kiderült Ernő bácsinak nem a bicaj volt a fő profilja.

Tegnap meg ki akartam huzatni belőle a kisebb 8asikat, de kiderült, hogy Ernő bácsi lefestette a küllők végeit, meg most tünt fel, hogy 2 küllőm ki is van törve. Úgyhogy újraküllőzést javasoltak. No de mindegy.

Lökök fel róla pár képet. Sajnos nincs direkt kép róla, de igérem pótolni fogom.