igus Creative Commons License 2006.05.22 0 0 309

Milyen fele konkret tanacsot remelsz tolem ?

 

En roppant soher modon probaltam kihozni ezt a hetet itt, szoval egyaltalan nem koltok vendeglore, vagy mas luxusra, hanem olcson lakom, es elelmiszeruzletben megveszem a kovetkezo napra valo elelmiszer-alapanyagomat (nincs hutoszekrenyben valo tarolasi lehetosegem), hanem amikor lemegyek reggelizni a szallashelyemen, akkor elkeszitem az aznapra vonatkozo szendvicsemet is, otthonrol hoztam alufoliat, abba csavarom, es nap kozben azt eszem.

 

Persze a varosban mindenhol vannak kavehazak, buffek, szendvicsarusok, nagy a csabitas, sok penzt el lehet kolteni eszem-iszomra. Mert amugy a kajalas eleg draga, es meglehetosen kicsi adagot raknak a tanyerra.

 

A vizibuszon az ellenorzes alkalomszeru, tehat egyszer-ketszer lehet bliccelni akinek nincs Venecia Card valtva, de ha nem sikerult a blicceles, akkor a jegy aran felul 30 euro buntetes varhato B-((

 

Nagyon kenyelmes kitaposott cipot hozzatok, mert az uttest nem aszfaltos, hanem kovezett (mint a macskako) tehat elegge egyenetlen, tovabba rengedeg a hidacska a csatornak folott es az osszes hidnal lepcsozni kell.

Tehat aki babakocsival jon, vagy akinek maga utan huzhato kofferja van, akkor azzal nagyon lehet szenvedni.

 

A repuloterrol egy celjaratu vaporettoval lehet bejonni velencebe 11 euro az ara. Onnan indul a repter kozelebol (ki van tablazva, hogy hol keressed) es a St.Marco terig visz.

Ha valaki vasarol Venicia Card-ot, azt egy muanyag tasakba rakjak, es mellekelnek melle egy jo reszletes Velence terkepet is.

Előzmény: Ffi64 (306)