freyya
2006.05.22
|
|
0 0
542
|
Ez is egy okos megoldásnak tűnik, bár nekem nem konkrét szám kell. Találtam egy nagyon jó latin zenés rádióadót, és jó lenne, ha nem csak a nappaliban, a gépen tudnám hallgatni, hanem a szobámban, cd-lejátszón is. Gondoltam, kiírnék belőle jónéhány cd-t. Számonként levadászni egy életmű lenne.
Egyébként közben kaptam már segítséget az egyik technikai fórumban. Azért köszi.:) |
Előzmény: Kigyo (541)
|
|