zengő Komatsu Creative Commons License 2006.05.21 0 0 97
Hello Mr. Gépdoki ! Látom hogy rajtam kivül is vannak nem STIHL arcú emberek. A piaci részesedésre Songi 11 szerintem tökéletes választ adott. Biztosithatlak benne, hogy nem csak te jártál be ilyen szép utat ebben a szakmában . Köztük magam is,és voltmár egynéhány fajta gép a használatomban. Volt profi,volt hobby és mindegyik újan került hozzám,valószinüleg ezen alapul a véleményem.A piaci részesedés nem feltétlen jelenti a "legjobb" jelző birtoklását. Akinek több pénze volt,az eddig STIHL-t vagy Husqvarna-t vett,mert csak ez volt a jobbak közül. A szegényebb vett AL-KO-t vagy Maculloch-ot, egyebet. Valoszinüleg te is ezekből javitottál többet.Szerintem nem ártana meg neked, ha kiprobálnál mondjuk egy Komatsu vagy egy dolmar gépet. Nem lennél ilyen elfogult, és jobban ki ismernéd őket, lehet hogy változna a véleményed. Magyarországon a Suzuki swift sincs régóta. Meg lehet nézni az eladott Db számot, a javitási és megbizhatósági statisztikát., nem lehangoló ! Bizom benne, hogy a dolmar eléri ezt. Hiszen kevesebb pénzért is lehet profi gépet venni. Gyere el a Nyiregyházi tüzoltó versenyre,lesz Makita-Dolmar bemutató !