halinorbi Creative Commons License 2006.05.18 0 0 104

"az emberek viszont veled ellentétben nem azok."

Kikre gondolsz??? Akik a legnézettebb műsorrá tesznek egy Mónika-Balázs-Győzike showt??? Ezekkel közösködj te! Én megmaradok a kisebbség pártján...

40évnyi rombolás és csőd után 4évvel már ismét a parlamentben vigyorogtak az elvtársak. Vagyis a siker titka nem a tettek, hanem a média agymosása...
A sok beteg inkább szenved, csak nehogy visszajöjjenek az imperialisták! (ezek a szavazók tartották fent a rendszert 40 évig, úgyhogy nincs mit csodálkozni...)



" Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki azért szavazott valamelyik pártra, mert az újság azt írta."

Akkor miért is? Pénzért?

Én meg csak olyan Maszopost ismerek, aki a minisztériumok összehasonlítása helyett Orbán és Mikola (elferdített) kijelentésével foglalkozik...

Nem véletlenül, hogy a komcsik reklámai mind Orbánnal vagy Mikolával foglalkoztak.. Danubius rádió: "aki olyan országban akar élni, ahol körmösöket osztogatnak...."


A PR-osok nem hülyék pontosan tudják, hogy mi kell nektek!!! :-)

Ezekután inkább nem "ostobáznék a helyedben... (mert akkor belinkelem, az index cikkét a két szavazótábor helyi eloszlásáról... .. de nem leszek kegyetlen)