Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 863
Világháború tört ki. Megindult a globális arab invázió. Talán a jövőben lehetett, mert ismeretlen helyen laktam egy nagyvárosban (talán nem is Magyarországon). A szentdzsihádoló muzlim csapatok többek közt, vegyifegyverekkel támadtak. Ebből annyit észleltem, hogy az ablakon berepült egy sistergő szikrázó gömb. Menekülni kezdtem ki a lakásból, de a lépcsőházban utólért a szétnyiló (vagy tán robbanó) gömbből jövő ideggáz (ez az egy töltet elég volt az egész társasház vagy tán még nagyob terület "lefedésére" a vegyszerrel). A lépcsőházban ért a halál...
Érdekes módon nem riadtam fel, ahogy ilyenkor szoktam (rendszeresen vannak hasonló álmaim), hanem álmodtam tovább... Meghaltam és egy olyan helyre kerültem, ahol székeken ültek imserőseim, barátaim, rokonaim, szeretteim, akik szintén már meghaltak (az álomban, gondoltam szintén a háborúban). Elkezdtem kérdezgetni tőlük, hogy most mi ez az egész, tényleg meghaltunk... Ilyen meghalni, hogy itt üldögélünk és beszélgetünk? Nem nagyon reagáltak, de úgy láttam ők sincsenek nagyon képben, nemrég lehetnek "itt"... Aztán felébredtem...