Nick25 Creative Commons License 2006.05.12 0 0 736
Kedves Kis Ádám!..."Az, hogy olyan szövegekről mondjak esztétikai ítéletet, amelyeket nem értek, számomra nem értelmes tevékenység. Kis Ádám"...Ami az esztétikát illeti,eljutottam egy felfedezésig.Igaz az,hogy ízlések és pofonok különböznek,mégis van egy mértékadó esztétika,mely nem változik.Kiindulási pontom az volt,hogy kutattam minden idők legnagyobb mesterét.Tőle akarok tanulni.Hat évembe telt mire rájöttem,ki a minden idők legnagyobb mestere az esztétikában.Ettől a Mestertől tanult Püthagoras,Leonardo,Michelangelo,Bach,Petőfi,Fadrusz János és mások.Ha kimegyünk a természetbe,láthatjuk a mesteri esztétikát.Felfedezhetjük a következő törvényt:"Az élőlények egy adott pillanatban értéksűrítményekbe (magvakba) tömörülnek,majd egy Célkövető Kibernetikai Rendszerben sokszorozódnak,minőségi változáson mennek át,amíg kialakul az élőlény.Ebből az esztétikából az amely a nyelvészetre tartozna,az a következő:a szavak legyenek rövidek,tömörek,színesek,pontosak,egyértelműek,érzékletesek,dallamosak,egymással összecsengőek,minden verselési és éneklési módra alkalmasak,pontos információközlésre megfelelőek.
Előzmény: Kis Ádám (728)