arlesi Creative Commons License 2006.05.11 0 0 52

kapóra jött a hozzászólásod, mert napok óta fenem a fogam arra, aki nekem mégegyszer azt mondja, hogy bagóért jutottak a lakáshoz, akkor tessék fizessenek.

 

na szóval. gázvezeték, kémény, kéményseprőjárda, tűzfal, elektromos vezeték, tető, vízvezetékek, csatorna, ereszalja, ereszcsatorna, külső homlokzat, belső homlokzat, kapu, kapubejáró, függőfolyosó, lépcsőház.

folytassam?

a mi házunkban a tulajdonosok már régen megfizették a lakásaik árát, fizetik az újak, akik piaci áron vették, és fizetik a régiek, a bagósok, tudod.

Tavaly a 350 Ft/nm közös költség mellé, befizettünk még lakásonként úgy 180 ezret, zokszó nélkül. kapisgálod?

úgyhogy nekem ne gyere azzal, hogy ki mennyiért vette meg az önkormányzattól a lakását? talán inkább vizsgálgassuk meg azt, hogy mit adott el az önkormányzat ennyi pénzért, és mit művelt az ikv 40 évig. és hogy mégis milyen lehetősége volt a benne lakónak? és nem mellékesen a lakásállomány minden kultúrállamban a nemzeti vagyon része, úgyhogy szoktak is rá költeni. mondom kultúrállamokban.

én büszke vagyok a mi házunkra, lepukkant, de a nyugdíjasok is fizetnek, mindenki úgy, ahogy tud.