sheren Creative Commons License 2006.05.09 0 0 1629

Hali Ismet:)))

 

Nagyi!!!  Le a kalappal!!!  Te aztan tenyleg Mean it!!! Marmint an angol tanulast... szegyen gyalazat de En feleannyit sem fektettem bele... (Valoszinu ezert van meg mindig gondom a nyelvtattan...:)))

 

de le a kalappal!!!  En nem tudnam megcsinalni marmint az egyedul nyelvtanulast... ahhoz lusti vagyok...

 

A lakasra a penz ugy jott ossze hogy sajnos 9 eve Edesanyam meghalt es ramhagyott egy kis hazat a XX.-ban duledezve rossz szomszedsagban es alberlokkel akit csak a berleti dijjat "felejtettek" el fizetni...  17 evessen erettsegi evet kezdve, alkoholista apaval es ugy hogy minden Baratom fiatalabb volt nalam nem igazan tudtam hatasossan fellepni ellenuk neha fizettek par honapig ok aztan jott a nincs penzem mondoka...

Apam nem fizetett otthon semmit szoval az a kicsi ami onnan jott nagyon jol jott a rezsire...

 

Hosszu sztori rovidra vagva... 3 eve "baratok" uttottek fel a fejuket hogy "segitenek" kirakni oket es ok koltoznek be majd megveszik... egy evre ra kezdodott veluk a nota ismet de akkor mar egy 24 evessel altak szemben es az ismeros ugyveddel szoval rovidre vagtuk a szitut ezuttal es egy eve eladtuk a borzadajt potom 4 millioert mielott osszedolt volna...

 

Talan nehenyam most fogjatok a fejetek az ar vagy a tehetetlensegem lattan de En orulok hogy vege...

Talan furcsa de se testver, se rokon se Barat nem volt aki eredmenyessen segitett volna szoval ott volta egyedul az Apammal a nyakamon aki persze nem fizetett semmit csak veszekedett mindenert....

 

szoval 4+1.5=5.5 ami kellett a hitelkerelemhez... szoval igy jott ossze a penz ugy hogy kozben tanulok...

 

Ja es ne kivand hogy barcsak a Te csemeteid is "ilyen" talpraesettek legyenek...

kis eletem morzsai amiket leirtam Nektek vezetett a "talpraesettseghez" es nem kivanom senkinek...

 

De itt vagyok mosolygosan es pozitivan... megyek elore!!!!

 

Tegyetek Ti is igy es ha az elet nehezsegekkel lep el vedd ugy hogy azert hogy megerositsen!!!:)))

 

Na most megyek delutan ismet francia vizsga....

 

mar kezd elegem lenni belole de meg csak most kezdik...:)))

 

Sheren :))))) - aki ismet tul sokat beszel