Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.09 0 0 156

Biztos fognak jelentkezni. Célszerű külön feltenni őket, képpel együtt. Megpróbálok valami szöveget kitalálni. Milyen típusú cicák? Rosszak, elevenek vagy inkább bújós, hagyja magát simogatni, kényeztetni típusúak? Nekem csak május végén kezdődik a vizsgaidőszak, de nekem addigra ha minden jól megy csak 5 vizsgám marad. Az pont elég lesz, még sok is.

Esznek maguktól a picik? Ha igen, akkor én nem etetném őket állandóan. Ez lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de meg kell tanulniuk önállóan létezni, enni, aludni, játszani. Este adnék nekik enni, mielőtt elmész aludni, éjszaka zaklassák a mamijukat, valamint hagynék nekik kint szárazat (RC babycat vagy RC kitten 34). A bengáli kicsik nem szerették a babycatet, azonban a kitten 34-t zabálták már 6 hetesen. Próbálj nekik minél több papit adni, az pótolja, ha a maminak nincs nagyon teje. Én Bulldózerrel szenvedtem egy hétig, de megtanult enni a drágám. Igaz csak a szárazat volt hajlandó megenni, valamint sajtot, tejfölt, és darált marhahúst és darált pulykahúst. De evett. A többivel nem volt gondom. Anno a házicicákkal sem, pedig volt egy alom amiben 8 pici cica volt, mikor elvitték őket a nagyok kétszer akkorák voltak, mint a picik, ma már a legkisebb is hatalmas, majdnem akkora mint a Parázs. (nőstény és azért kisebb) Fiatalabb, mint Parázs, de ugyanazok a szülők.

Várom a képeket.

 

Előzmény: Csillagtündér (155)