Veronica Pinter Creative Commons License 2006.05.07 0 0 417
Szia Pálmácska, visszanéztem a beszámolód, igazad van . Ez az anyós ügy tavaly úgy történt hogy amikor elmentünk hozzájuk akkor eldicsekedtünk hogy milyen olcsón tuduhk Rómába menni. Az apósom laposan hallgatott és amikor elköszöntünk akkor a férjem kezébe leszámolta a pénzt hogy akkor mi is jövünk veletek. Egyébkét gyönyörű , teli látnivalóval meg minden , csak éppen nem voltam megfelő hangulatban. Mire szegény férjemmel lenyeltük a békát addigra meg már jöttünk haza. Egyébként tényleg a figyelmedbe ajánlom, mert csodaszép város. Pár évvel ezelőtt elkezdtünk a férjemmel utazgatni kettesben. Nagyobbak lettek a gyerekek, meg szerettünk volna egy kicsit kettesben lenni. Első uticélunk Párizs volt, és teljesen beleszerettünk, a városba is meg az érzésbe is hogy most csak egymásra figyelünk. Azóta ha tehetjük kettesben utazunk így néhány napra, vannak még uticéljaink. A lehetséges választás még Athén, Amszterdam, Barcelona, és lehet hogy ujra Itália. Nekem az anyukám vidéken lakik, és ebből kifolyólag ritkábban találkozunk, de megmondom őszintém nekem is sok néha még egy hétvége is vele. Nem tudom be mernén-e vállalni egy utazást vele. Most éppen a nyaralásunkat tervezem , meg szervezem, eddig mindig Itália volt( mi is lehetett volna) de most Horvátországot nézegetem. Aztán őszre újra mi megyünk a férjemmel.  Te mit tervezel, mentek nyaralni?   szia vera
Előzmény: pálmácska (415)