Szomorú Szamuráj Creative Commons License 2006.05.07 0 0 4

Köszi az infót.

Az én problémám, hogy pont ott néztem eddig házat ahol a KKK a legközelebb van  a 16. kerülethez.

Ha vetsz egy pillantást a térképre, ahol a kék pöttyök végetérnek a 16. kerületben (Naplás tótól balra csöppet).

Ott nem erdő van, hanem csak valami szántó, szóval még a fák sem fogják meg a zajt, port.

A távolság a cinkotai (amit majd felfejlesztenek KKK-vá) és a legszélső házak között kb 400-500 méter és aggódom a por, zaj, gáz miatt.

 

Ezért kérdeztem, hogy kb mekkora az a távolság amin belül egy olyan útnak, amilyen a KKK lesz, a hatásait már direktbe érezni lehet.  Itt a károsakra gondoltam, nem arra, hogy a belsőbb részek forgalma csökken (ami jó dolog, ne érts félre).

 

Csak ha az ember néhány 10 misit tervez elkölteni egy csendes házra, akkor hajlamos a potenciális negatívumokra koncentrálni :-(

 

SzSz

 

Ps: az a terület amiről írtam fent, a te térképeden zöld (erdősítésre kijelölt), de most a gyakorlatban még csak szántó.  Ez mennyire tuti, hogy azokon a helyeken erdősítenek?  És hol lehet tutira megtudni, hogy hol fognak erdősíteni?