Cheew Creative Commons License 2006.05.04 0 0 1568

 

 

Sziasztok!

 

Elmondom, hogy van ez a gyomírtós história:D Ma este összeállt a kép, bár egy kis momentum még hiányzik. Meg van amit nem értek. Szóval...

Ma este 17:25-re ki volt írva Sopronba a következő menet:

2050.009-6+Wagensatz(80 81 9757 905-1)+2050.004-7

Rögtön késett is egy órát.Gondolom mondanom sem kell,hogy ezen megsem lepődtem. Aztán mikor megvolt vonalon, gondoltam utána tekerek az állomásra, hátha ott még utolérem. Bejött. Ott találtam még.Na mondom mindjárt megkapja a kijáratot Deutschkreutznak aztán viszlát.Kis ideig állt még aztán megindult, de Győr felé... Na mondom szép, viszont gyanús volt, hogy a kocsirendezők meg rajta maradtak...Aztán látom, ahogy közelebb értem, hogy kijártak a Kőszegi útig és onnan tolnak vissza. A mosó előtt közvetlenül fék, megállnak. 2050.009-6+ Wagensatznak váltanak kijárnak a raktári vágányra.a 004-es meg a mosó vágányon rátolatott a gyomírtó szerelvényre.Ekkor kicsit megdöbbentem. Igazából nem sejtettem,hogy ez a menet ezért jött ide,hogy utána valamikor az este v. az éjjel folyamán elvigye a gyomírtószerelvényt. Gondolom Deutschkreutz felé, mert úgy 3/4 8 tájékában már kezdték a mozdonyra rászerelgetni a kamerát meg egy rakás vezeték lógott belőle ki.

Mostmár csak azt nem értem, hogy ezért miért küldtek ilyen nosztalgia jellegű mozdonyt? Na mindegy,szóval biztos, hogy nem Csorna felé mennek.Két kép a menetről.

 

Üdv.

Nb – Sop Muster 2977 (Heft 420Sopron
Előzmény: Distván (1566)