PHowward Creative Commons License 2006.05.01 0 0 390

No essünk túl rajta! Nem akartam véleményt írni, de, ha ennyire akarjátok ám legyen.

 

A választásokat B.K.K-Megyében köztudott, hogy ki nyerte és az ország elég sok részében szintén, arról meg nem tehetünk, hogy egy "réteg", akit a "nagyvárosban" az "orránál fogva lehet vezetni",csak a médiákban szajkózott 1."nagyonjólélünk"szöveggel kábítják és 2. nagy kényelmébe el is hiszi a "rizsát"!!

 

3. No ezért kell nekünk még 4-évig a mai kormányt elviselni, de, mint minden rosszban ebben is van valami jó: Most már nem tudnak vissza felé mutogatni, vádaskodni, most nem lehet azt mondani üres kasszát hagytak, elrontottak előzőleg mindent stb, most már amit főznek, meg is kell enniük, sajno ennünk!!!!

 

1/a. Úgy tudom, a választási fordulókban a Viktor csapata nyerte meg az "ígéretversenyt", valami 3500 milliárd Ft-al.

 

1/b. nem élünk rózsásan, de bizony egyáltalán NEM élünk rosszabbul, mint 4 éve...

 

2. nem nagyon hisz a rizsában, de ez még mindig hihetőbb volt, mint a 14.havi nyögdíj + az összes többi rizsa.....

 

3. ez nem saját vélemény, hanem a választások időszakában az újságokban megjelent írás idézete - ha jól emléxem valamelyik újságban szórol-szóra ezt olvastam.... 

 

Előzmény: farkasanti (384)