Mad árka
2006.04.25
|
|
0 0
528
|
Mostanában csak késve jelennek meg a hozzászólások. Azt látod pl. a kedvencek között, hogy xy már írt, de még csak xy-1 jelenik meg. Ellenben az urban legend azt sejteti, ha nem gyün elő, küldesz még egy hozzászólást és akkor minden láthatóvá válik. :-) (Ez titok ám, hehe.) |
Előzmény: Törölt nick (527)
|
|