Mad árka Creative Commons License 2006.04.25 0 0 528
Mostanában csak késve jelennek meg a hozzászólások. Azt látod pl. a kedvencek között, hogy xy már írt, de még csak xy-1 jelenik meg. Ellenben az urban legend azt sejteti, ha nem gyün elő, küldesz még egy hozzászólást és akkor minden láthatóvá válik. :-) (Ez titok ám, hehe.)
Előzmény: Törölt nick (527)