Mad árka
2006.04.25
0
0
525
YESSSS, nagyon sirrrrály! Minden oké. Kijelöltem, csoportban van és nagyon okosnak érzem magam, pedig nem is én voltam okos. :-)) (Lustaság fél egészség, még hogy nem igaz, haha!)
Előzmény:
Törölt nick (522)