vogyo
2006.04.19
0
0
129
Örülök, hogy kicsit kerülő úton, de sikerült beszélnünk. Kb. két hete kínlódok ezzel a megfázással, és csak nem akar múlni, és most a hangom is elment. A vejem "díjazta".
Előzmény:
Törölt nick (128)