tantoknife Creative Commons License 2006.04.14 0 0 218
Tisztelt ZsuR,
ez semmi más, mint csak egy reakció arra, amikor a tömegek próbálják megmagyarázni , hogy miért jó, az amit ők választottak, és miért kellene mindenkinek azt választani, amit ők .....
Ha visszaolvasol, sehol sem látod azt, hogy én megszólnám a rare vagy medium kedvelőket .... de azt láthatod, hogy megy a krtitika a well done-ra.
Azért azt el kell fogadnod, hogy a legtöbb ember igencsak majmol dolgokat, legyen az étel, szivar, ital, divat .... ruházat , pedig nem is biztos, hogy jól áll neki. Ennek pedig pedig a reklám léte és annak hatékonysága a legjobb bizonyítéka .....

Ez különben is olyan(felesleges, szerintem) vita, mint a sok töketlen délutáni, Nyugatról átvett, azt majmoló népbutitó műsor, amikor azon vitatkoznak, a kövér vagy a vékony nő a szebb, mikor a punk, a metall és a dzsentri palánták vitatkoznak az öltözködésről, a kigyúrt és a súlyfelesleggel küzdő magyaráza egymásnak az elcsépelt dolgokat ...... és mindegyik szapulja a másikat, pedig csak annyi van, hogy mindegyikünk emberből van, csak az ízlése más egy rakás dologban.

"Na te egy fazon vagy, az mar biztos!!! :))"
Köszi, én dícséretnek veszem.

Üdv Tanto
Előzmény: ZsuR (217)