Narbondel Creative Commons License 2006.04.13 0 0 828

Üdv mindenkinek, régóta figyelemmel kísérem a topikot, egyszer már meg is nyilvánultam de csak úgy hívatlanul beleszólok szinten. Eredetileg a Pannóniás fórumról "szalajtottak", és a Pannónia örök szerelem számomra. Még egy offként megemlíteném mostani motoromat ami egy XT 600, három éve vettem újonnan és azóta is örömmel használom de már nem sokáig mert új motorom lesz. És a lényeg amiért írok életem meghatározó eseménye: tegnap végre írásba foglaltatott hogy mához öt hétre én is BMW motorkerékpár tulajdonos leszek, méghozzá egy új R1200GS-é! 17. heti gyártás, 20. héten vehetem át. Az óceánkéknek nevezett színt választottam elég sok extrával, abs, markolatfűtés, kézvédő, bukócső, koffertartó, két vario oldalkoffer, krómkipufogó, riasztó, fehér indexek. A küllős keréken gondolkodtam még sokáig, de végül addig addig gondolkodtam míg elkezdtem szépnek találni úgy ahogy van, így ez az extra lemaradt. Nektek mi a véleményetek erről?

Sok más motort néztem és próbáltam ki, de végül mind alulmaradt, az 1200 GS toronymagasan a legjojbb motor amin valaha ültem. Nagyban hozzájárult a döntéshez hogy a kereskedőnek hála majdnem kettő órát motorozhattam a városban szabadon kötetlenül. Nem akarok senkit reklámozni sem lehúzni de voltam más márkáKnál ahol a kereskedő a feleilyen értékű motor közelébe alig engedett. A legtöbb helyen ahol jártam kifejezetten elzárkóztak a próbától.

De ez már a múlt, kitörő boldogsággal számolom a napokat.