Axióma Creative Commons License 2006.04.13 0 0 15
Koszi a valaszokat! Kozben osztottunk-szoroztunk, 2,9m oszlopkoz jott ki, hurra az jo. A gyalogkaput ugy lenne szep ha a haz melletti jarda egyenes folytatasaban csinalnank, ezert ugy dontottem nem erdekel a tablameret. A ket kapu koze van betervezve 80 szeles oszlop a mindenfeleknek (csengo, postalada, reklamosdoboz, leendo kapunyitogato, nevtabla...). A kukat majd meg kitalaljuk, bar nem rossz otlet csak az oszlophoz terveztunk hatulrol hozzaferni (ott lenne nyithato a postalada ha sikerul kitalalni, hogy olyat hogyan kell osszehozni - jo dragaert tavaly bnv-n lattam, elvileg koppinthato talan, csak ugye a gyakorlat...).
Kapu a Baumaxban nincs es bricoban se lattam, de az a min. 100e+afa amugy is elvette a kedvem, annyiert mar tenyleg elhiszem hogy van amit megcsinalnak (es kicsit tobbet is birhat mint ez). Marad egyelore hogy ratesszuk a nagykapura a halot, az mar megvan...
A parom belehuzott, es mar egy munkas assa is az arkot, ott a zsaluko meg a soder... majd ha ertekelheto eredmeny van akkor azt berakom (ha van egyaltalan erdeklodes). Bar a kesz az nem most lesz.
Előzmény: NeomatiK (12)