vogyo Creative Commons License 2006.04.08 0 0 119
Szia Mad árka! Kiváncsiságból! Elég sokat időzök az Index-en. A taglistából számomra egy név olyan aki az általam látogatott topikokban is előfordul időnként. Személyesen senkit nem ismerek, de már nagyon várok egy olyan találkozóra, ahol én is ott lehetek, de én Szegeden élek. Hát röviden ennyi, Szia!!:):):)
Előzmény: Mad árka (118)