Mad árka Creative Commons License 2006.04.07 0 0 118
Szia Vogyo!

Üdv az Életmódban először is. :-) Az eddigi hagyományokat most sem törjük meg, ezért megkérdezem Tőled, miért szeretnél a klub tagja lenni, érdekelnek-e pl. az eddigi klubtémák vagy lennének-e terveid (csak kíváncsiságból, mivel többször kiderült, hogy a jelentkezők valakit kerestek, konkrétan valamit be akartak írni, s végül meg tudták közvetlenül is). Még egy kérdés van volna: ismersz-e valakit a klubból személyesen? (Itt leledzik a taglista.)

Előre is köszönet a válaszért! :-)
Előzmény: vogyo (117)