TUZI Creative Commons License 2006.04.07 0 0 332
Hy.

A szervízek hozzáértéséről.:-(

Igaz hogy nagyon sok minden extrát rendeltem ,de már csak az átvétel útán használat közben derült ki hogy még mindig lemaradt valami.
A másik Off autómon nagyon hozzászoktam a kormányról kezelhető rádióhoz. Itt sajnos nem rendeltem ilyen kormányt.:-(

Utána jártam azt a nem 100% biztatást kaptam hogy elvileg egy kormánycsere (jujj választások előtt ilyet írni:-)) megoldja a problémám, max. az elektronikának kel elmagyarázni ,bekapcsolni ezt a konfort funkciót.

KÓBÉ mestertől kormány megrendel, sőtt mivel úgye több vezeték megy át a kormány elektronikához ,így az összekötő kábelt is meghozta, sőt kicserélte.:-)

A kormány szép ,mivel bőr igy öröm fogni, csak sajnos még a duda sem működik.:-(
Először ismerős ,nincs még progija hozzá:-(, irány a szerviz, nemtudják bekapcsolni,:-( jövőhéten másik szerviz ,kiváncsi vagyok a végeredményre.

Ha nem sikerül ,inkább visssza rakatom a régi kormányom ,és majd Párkányban próbálkozom később.

Ja rákérdeztem az olaj cserére 40 rúgó. Még jó hogy ültem. Rögtön úgy döntöttem hogy kihagyom a 10 ezres cserét és majd a rendest ami kötelező.:-)