alfredoo Creative Commons License 2006.04.05 0 0 73

hali

 

nem is fogok valaszolni. illetve valaszolgatok amire tudok.

 

az idojarasrol jomagam is hallottam, hogy ez suttogo propaganda lenne...???

 

a terrorfenyegetes... ha nem szol akkor az a baj... bugar bela tudott a terrorfenyegetesrol es nem mondta hogy szoci kampanyeszkoz lenne...

 

a robbantasok a mult valasztaskor itt voltak velunk. valaki tobbet tud roluk, en biztosan nem. mit keres orban gyanus kocsmakban? miert kap koko 25 milliot a valasztas elvesztese es kossuth teri szereplese utan? nem kerdezgetem mert nyilvan ezen az oldalon is vannak ilyesmik.

 

zombik vagyunk. odamennek a zombik, kiulnek az emelvenyre es belebugjak, beleorditjak a mikrofonba hogy hajra magyarorszag. es utan egyesek kozuluk felveszik a 25 millio hitelt vagy mint zalatnay megcsapolja a hiveket/hivoket. aztan meeg o a szenvedo feel.

 

szerintem kozos az erdek. egy bekes es nyugodt orszag, minel kevesebb politika. attol hogy turbozzuk magunkat jol fognak menni a dolgok? osszeborulnak a galambok a verebekkel? nem lesz haracsolas? ugyan mar. ne legyen vagy minel kevesebb legyen a porhintes. medgyessy megemelte a bereket. az orszagban 4 ev alatt 20+ szazalekkal nott az eletszinvonal. ez az ami szamit. most ki kell utolag termelni a fedezetet.

Előzmény: halinorbi (61)