marosko Creative Commons License 2006.04.04 0 0 24

a Horváth Marcsi megszólítás nagyon tetszik, sztem neki is tetszene.

A gálán mondotta ezt? mert én nem hallottam. sztem így hogy 3.lett csak, csak folytatja, én remélem.

Előzmény: Alanis19 (23)