GuMiSZu
2006.04.04
|
|
0 0
158
|
:)
Vikesz és az ő "szakértő" bandája ....
hihetetlen....
DFT mint kommunikációs igazgató :) heh ez jellemző az egész bagázsra...
Szidják az oktatást is, de valamelyik este az MTV-n abba kötöttek bele, hogy ők ezt 2010-ig akarták bevezetni, erre jött egy másik ketcheg banda és már kész is 2006-ra...
remélem nem lesz itt váltás.... reménykedjünk.... |
|