t4prime
2006.03.29
0
0
7
,,A kérdésedbe fogalmazott állítás nem igaz."
Pedig te magad állítottad. Most meg az tállítod magadról, hogy hazudsz. Ilyet csak a nem-normálisok csinálnak.
Előzmény:
bogel (5)