paralele
2006.03.27
|
|
0 0
22
|
nagyon bánom, hogy elbénázta a vb-t, pedig most abszolút esélyes volt. igaz, amit a kommentátorok mondtak még az olimpián: nem tud két hibátan programot futni. félre ne értsetek, én is neki szurkoltam, egyszerűen csak nem értem, ilyenkor mit csinál... |
|