alminar Creative Commons License 2006.03.25 0 0 20
Szia!!!! Tényleg jó a kép !!!! Én remélem Sasha megfutja a kűrt hibátlanra és akkor megérdemli az aranyat, ha nem, akkor Fumie nyerje !!! (Különben koriról egy másik fórumra szoktam írni, ide inkább más topikokba, de majd ide is fogok !!!) Kik még a kedvenceid ?? nekem a litván jégtáncospár szóval ma éjjel fenn maradok, hogy szuggeráljam őket, hogy minél előrébb legyenek !!! És persze Fumie Suguri is kedvenc !!! :))
Előzmény: fridzsimen (19)