lafun Creative Commons License 2006.03.24 0 0 323
Kösz a biztatást, de nem fogunk fotót csinálni. A bondaget élvezni akarjuk, nem reklámozni magunkat. Sajnos kishazánk elég konzervatív ezen a téren, és ha felismerhetően megjelenek egy fotón a neten, akkor abban a kisvárosban, ahol élünk hamar pletyka és megbélyegzés tárgya leszünk. Hasonló kis ország Dánia /eltöltöttem ott egy kis időt/, és ott sokkal természetesebben fogadják, ha valaki fétishiszta, vagy gyakorolja a bondaget.   A "csaj" egyébként a feleségem. Nekünk ennyi elég, hogy ilyen körben megoszthatom az élményeimet veletek. Mi rendszeresen gyakoroljuk a bondaget, mert mind a ketten élvezzük, elsősorban a játékos és nem a fájdalom okozós részét. Én már gyerekkorom óta vágytam rá, szerencsére a feleségemben megtaláltam azt a gyönyörűséget, aki érdeklődéssel fogadta a kivánságaimat, annyira, hogy most már ő kezdeményez, és ő is egy jó kis erotikus játéknak tekinti. Amennyiben igénylítek még írok, ahogy ezt igértem korábban is. Ezek között lesz kitalált és valós, megélt történet. Szerintem fel fogjátok ismerni, hogy melyik melyik.   
Előzmény: duct (322)