JEFFREY Creative Commons License 2006.03.23 0 0 16
Ha nem haragszol azért nem egészen így van, mert a Listázásnál a személyiszámod is megvan, vagy a személyazonosági számod, akkor ezek által olyan adatokhoz juthatnak akik ezt bírtokolják, hogy az életedet, és karrieredet, pélyafutásodat is befojásolhatja.Ez nagyon fontos Pl a munkaűgyikozpontoknál, ha a híveket akrják elönybehelyezni.Erre ebben a ciklusban is volt precedens, Pl: a méltányosségi nyugdíjnál, ami kisebb településeknél bukott kí, ahol mindenki tud mindenkiről mindent.Előfordult, hogy az MSZP-re szavazókat vették elöszőr lajstromba a pozitiv elbiráláskor,, s mikor a keret kífogyott a többi mehetet a sóhívatalba.Ezek a Listák 98, és 2002- es választások összehasonlitását is jelentette, mert a "hütlenek" is feketebárányok lettek.A többi hívatalról meg már nem is szólok.Ez a modszer az MSZP-re jellemző, csak eddig nem bukott kí ennyire.Ha jól emlékszem 2002-ben a Baja mikor egy gépen megnyomott egy gombot vígyorogva, hogy törölték a jogtalanul szerzett és használt adatbázist, akkor szeríntem sokaknak göze sem volt a helyi cuccokról, csak a központról.A László Csaba mikor lemásoltatta aZ APEH teljes bázisát és előadták, hogy megsemmisítették már nem vagyok olyan bíztos.Szeríntem minden Párthoz tartozó központi és helyi tárolóhelyet át kellenne vízsgálni a demokrácía nevében, mert ma magyarországon ebben a vonatkozásban sincs rend.Nem tudhatod, hogy te mikor miért kerülsz valamijért hátrányba, vagy előnybe. 
Előzmény: Derek (8)