Mephisto75 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 277

Mickey, kevered a helyszineket. :-) Nem mindtha fontos lenne, de a ficko a kulugyminiszteriumban szerezte a belepot es ott kerezett vissza. A kialakult helyzet blama, de ezert vannak a "cross-check" eljarasok. Igy szurtek ki. Nem vedeni akarom a munder becsuletet, de az orezrednel is vanak jol kepzett egyenek. ;-)

A gond az, hogy a kulugy eseteben az orezredet lecsereltek egy magan orzo-vedo szolgalatra. Es hat ezek minosege hagy nemi kivannivalot... A szovivo ugye arrol nyilatkozott, hogy milyen buntetest foganasitottak a kulugy munkatarsaival szemben, de arrol nem nyilatkozhatott, hogy az orzo-vedo ceg munkatarsaval mi lett... (nem is emlekszem, hogy lattam-e a kulugyben orezredest. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincsenek! ;-) Hogy ki volt es miert akart Putyin kozelebe kerulni, talan nehany evtized mulva megtudhatjuk. :-)

Abban ketsegtelenul igazad van, hogy egy jo kommunikacios keszseggel rendelkezo ember simen megtudja vezetni a nem megfeleloen kepzett szemelyt.

 

Ma kaptam egy masik cikket Csadrol es az SCG-nek is megjelent egy semmitmondo incident reportja.

 

A tegnap olvasttam ket cikket. Az egyik arrol panaszkodott, hogy az amerikai SF soraibol egyre tobben szerelnek le es kezdenek dolgozni valamelyik PMC-nek. A masikban meg az SAS egyik fotisztje panaszkodott, hogy egyre tobb emberuk hagyja ott a sereget. :-) Ugy tunik, hogy egyre erosebb az a tendencia, hogy az USA kiszervezi egyes iraki feladatok ellatasat PMCknek. A helyszinen lehet ezt erezni? Az USA-ban altalanos az a velekedes, hogy ugyan csokkeni fog az amerikai hadsereg letszama, de azzal aranyosan novekedni fog az amerikai PMC-k letszama. (Mabelle? :-)

 

Udv!

M.

Előzmény: mickey cortez (274)