Veronica Pinter Creative Commons License 2006.03.17 0 0 268
Szia, úgy látszik nagy magyar forgalom van mostanában Milánóban, vajon nekik is feltűnt már? Hidd el ha meglátod, megcsap az az semmihez nem hasonlítható érzés, ez Itália!!! Kb. 4 éve járunk rendszeresen  Itáliába, de még nem érzem elégnek. A gyerekeim fogalmazzák, hogy aki egyszer meglátta a tengert az utána nem éri be mással. Mi csak 3 egész napra megyünk és pont azokra gondoltam amit lejjebb Mrs. Fredné javasolt. Tudod az sem jó, ha sok mindent begyűjtesz és rohanni kell mindig. A mai napig sajnálom, hogy Párizsban amikor voltunk egyszerűen nem tudtunk egy délelőttnél többet rászánni a Louvra. Egyébként Pálmácska jól fogalmazott, ha visszamész időben ezen a topicon, mindent tudni fogsz. Pont ma délelőtt ültem én is neki és kijegyzeteltem a fontos dolgokat. Képzeljétek én ilyen utazás előtt napokkal olyan rémálmaim vannak, hogy állok a reptéren én nincs repülőjegyem, vagy a szállást nem találom. Ti nem szoktatok izgulni? Ti mivel utaztok? szintén Sky vagy a másik? Merre van a szállásotok? Van egy olyan oldal is hogy hellomilano.it  , és én ott találtam pld. utcai piacokat vagy outlet üzleteket. Mondjuk nem fenyeget az a veszély hogy hülyére vásárolom magam egy Dior vagy Prada boltban. Imádom a sajthegyeket meg a gyümölcsöket, és mindig találok olyant amit még nem is láttam, a halakat csak nézni jó, befogott orral.   Lehet hogy találkozunk majd!   szia
Előzmény: thiszbe (266)