Veronica Pinter Creative Commons License 2006.03.16 0 0 256
Szia, köszi az infot. Ha kinn leszek ígérem gondolok majd Rád, iszonyúan kíváncsi vagyok rá, eddig a szívemben egy darabka az Veronáé volt. A nyáron voltunk egy egész napot, meg utána Padovába, de egészen elvarázsolt. Őszön viszont Rómában voltunk, amitől nem voltunk elájulva. Ugyanazt vettem észre mint Ízirájder, ezek folyton majmolnak valakit, miközben meg én őket irigylem a dolce vitáért. Én már a repülőn felfedeztem egy bunkóbrigádot, és még utána mit ad isten, a Szent Péter téren ugyanőket hellottam olyan hangosan beszélni , hogy eszméletlem, inkább csendben maradtunk a férjemmel, nehogy egy kalap alá vegyenek velük. A férjemet rendkívül izgatja mi is az a bőséges reggeli, sajna nagyon szereti a hasát, de szerintem nem azonos a mi svédasztalos reggeli fogalmunkkal.  Tök jó lenne ha újra ki tudnál menni a nyáron, Itáliából nem lehet elég. Én jövő nyárra egy toszkán körutat tervezek magánúton az urammal, uyan minden nyárelőn megfogadjuk hogy most nem megyünk Itáliába, de valahogy mindig ott kötünk ki, szerintem ez ezen a nyáron is így lesz, de gyerekekkel csakis a víz jöhet szóba. Ha olvassa Pálmácska, megkérdezhetem mikor jössz Milánóba? A beszámolóbból úgy tűnik hamarosan, mi 22.-én megyünk a barátainkkal, lehet hogy találkozunk? szia
Előzmény: Mrs Fred Weasley (249)