fristi Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3763

Te ennél sokkal kevesebbért elköszöngettél innen ha jól emlékszem.Elég figyelmesen olvasom a fórumot, annak idején te Egy normális, neotonszerető srác voltál,ami a mai napra teljesen megváltozott. Nyugodtan állíts be engem is szemétnek, nem érdekel, hisz akik ismernek, és akik fontosak számomra nagyon jól tudják milyen vagyok, a többieknek pedig minden tiszteletem, de ha a te véleményedre adnak,az egyenlő a nullával, már ne is haragudj meg ezért,de így gondolom. Amikor kb másfél hete beírtam, te helyeselted, hogy te is úgy gondolod nincs helye a vitának itt, hát azóta nézd csak vissza a fórumot!!! és figyelmesen, sokat vitázunk rajta a többiekkel,hogy érdemes e reagálni a hozzászólásaidra, eddig én is azt mondtam hogy nem, de most elég volt belőled. Lehet hogy egyedül maradok a véleményemmel itt a fórumon,az sem érdekel.Mostantól bármit írhatsz nem reagálok rá, mert nem érdekel.

úJa, és annyit, hogy a Bubu nevű barátnőm, egy tisztességes, értelmiségi lány, és aki kihozta belőle ezt az elkeseredést ,és csalódást az te vagy.Nem az én reszortom megosztani a többiekkel hogy mi is történt, de szerintem itt lenne az ideje hogy végre mindenki megtudja ki is az a Jó szándékú kedves Palika. 

Előzmény: palika25 (3761)