koprova Creative Commons License 2006.03.12 0 0 38
Azt, hogy ire kellene mar szazezerszer vegigjatszottam magamban. Igazsag szerint mindig arra lyukadok ki, hogy inkabb arra kellene a hajo, hogy a het tobb napjan lemehessek a Dunara(most Bremaban vagyok, de Pesten tanulok) es edzhessek. A hajot ennek megfeleloen nyilvan valamelyik sportklubban tarolnam.
Konkretan a Spari-ra gondoltam Lagymanyoson. Velemeny? Ha Te nem, akkor esetleg valaki? Mar irtam nekik es egyertelmuen pozitiv az elso benyomas. Kb. mennyit szoktak felszamolni egy ilyenert? Marmint a kajak tarolasara gondolok. Vagy ez a havi dijban benne van altalaban?

Az az igazsag, hogy ha hosszu turakra mennek, akkor inkabb kolcsonoznek kenut, vagy kajakot. De lehet, akkor inkabb kenut. Tudod, lehet, hogy furcsan hangzik, de egy tura alatt sokminden megtortenhet(pl. nekikoccolod valaminek a hajot) es engem valoszinu az infarktus kerulgetne, ha valami rendesen felkarcolna a hajot. Ez egy hosszabb turanal akarva-akaratlan, ugyis bekovetkezik.

Te merre voltal hosszabb turan?

Mik a tapasztalataid/tippjeid pl. karcokrol, hajotarolasrol, stb.?
Erdemes egy hajot - a karcok miatt - meg hasznalat elott pl. lelakkozni? Az megiscsak vedi valamennyire hajotestet...

Az, hogy megtalal idovel a megfelelo kajak, abban biztos vagyok...

Errol az jut eszembe(egy ujsagban olvastam), hogy minden tuzszeresznek megvan a maga bombaja, csak nehany elobb nyugdijba megy, mielott megtalalna...oket is megtalalja valamikor...csak nem a kajak persze... <:-/////
Előzmény: kotoc (36)