mickey cortez Creative Commons License 2006.03.12 0 0 255

szia mabelle)

nem,nem hallottam roluk.az biztos,hogy azt senki nem szereti ha valaki "megágyaz" magának amig más fizeti a számlát..

volt több ilyen is,van akinek bejött,van akinek nem.Hallottam olyant is amikor adott helyre elöbb érkezett egy "szakadár"csapat mint akinek hivatalbol kellett volna,mert jo nagy fülük volt:)..és persze bologattak hevesen,igen,igen minket vártok,mi vagyunk..persze.

személyszerint azt gondolom,hogy a Dyncorp kezd beleesni a saját csapdájába,mert már akkora mammut lett,és a világ minden táján ott van,hogy lassan elvesziti az arcát..tény,hogy a hq-juk gyakorlatilag a legjobban képzett és legtapasztaltabb tisztekböl áll,de alattuk két szinttel már sok a dilettáns "manager".Fiatal üzletember palánták akik sokkal inkább gazdasági kérdéseket csinálnak stratégiai döntések helyett.szerintem az sem véletlen,hogy a megreformálando iraki belügyi alakulatokat kiképzendö programban van az egyik legnagyobb veszteségük.sok jenki rendörtiszt került oda aki hiába szolgáltak tizen éveket az államokban,az mégsem ugyanaz..Oceániában bevált,ott nem.a40-55 közötti munkavállalok az otthon aggodo családdal nem fognak adott helyzetben ugy cselekedni amit az megkiván.

szoval ugy gondolom kontraszelektiv lett a dolog,ahogy indult,viszonylag kis létszámu de rutinos irodák dolgoznak jol jelenleg(ezt gondolom látod Te is)és az ipari méretüre duzzadt DI szembesül az ilyen wsi féle dolgokkal.konkrétan nem hallottam ugyan erröl semmit,se más itt,de érdekel mi ez..ha tudod mi is a helyzet.

Előzmény: mabelle (254)