BMW520528540 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 73

Szia,

 

Kérdésedre egy idézettel válaszolnék:

 

Totalcar Népítélet:

 

,,2.0 PD TDI DPF Elegance

Hála égnek meggondolta magát a VW csoport és ebbe az autóba is szerelik az új TDi motort.Ár/érték arányban, szerintem verhetetlen az autó a piacon. Jól megy keveset fogyaszt, ezt a részét nem is szajkóznám túl, úgyis mindenki tudja milyenek a mai modern dizelek.Bár 5 személlyel 2 tonna ösztömeggel egy hosszú úton a 6 literes fogyasztás engem is meglepett.Nem lehet benne érezni a sebességet, belül pedig hatalmas a hely.Szerintem kevesen tudják hogy ennek a kocsinak 10 centivel hosszabb a tengelytávja, mint a passatnak.Aki nem ült benne hátul, nem tudom meggy?zni hogy ekkora hely nincs a passatban.Kivülr?l persze jobban néz ki az új passat,de a Skodánál nem spóroltak az elegance felszereltségnél az extrákkal.Alapára olyan 7,9 millió körül van, de ez tartalmazza a következ?ket: 6 lemezes cd-tár, es?érzékel?s ablaktörl?, elektromos ülések elöl, a vezet?ülés memóriával, 4db(!!) f?thet? ülés, félb?r kárpit, bi-xenon fényszórók, ESP, 4 elektromos ablak, h?thet? középkonzol és keszty?tartó, tempomat, 8 légzsák, 225/45 R17 kerekek stb....Nem sok helyen láttam a legmagasabb felszereltségben sem ezeket. Szóval ma talán a lehet? legjobb választás ez az autó,amennyiben számít mekkora a hely hátul, milyen magasak a ktg-ek.Egyel?re még csak 8000 km van benne,de még semmivel se próbált meg felbosszantani.Ha az kés?bb megtörténik, kiegészítem az ítéletet."

 

Szlovákiában akarod megvenni, és kinti rendszámmal járnál?

Mert ha itthon akarod használni, jobban jársz magyar rendszámmal és van olyan cég (ez nem a reklám helye) aki ki tudja neked hozni a szalonból flottakedvezménnyel, mert több száz autót vesznek a Porsche-től. Így árban még lehet hogy beljebb vagy mint ha kint veszed. Ugyanők intéztek nekem 2,6% THM-es lízinget is, ami a piacon szokásos 7-9%-hoz képest qrva jónak számít.

Előzmény: Mr.Jk. (72)